Wedstrijden

Bekijk de wedstrijden naar keuze door gebruik te maken van het volgende menu.

Vorige wedstrijden

 Competitie zat. 23/03/19 13:30 Bct Overijse G10 A U10A - Microben 2e jaar    
 Competitie zat. 23/03/19 13:00 U12B - Benjamins 1e jaar Basket Club Groot Dilbeek G12 B    
 Competitie zat. 23/03/19 13:00 U12A - Benjamins 2e jaar Stella Artois Leuven Bears G12 A    
 Competitie zon. 17/03/19 16:45 BC Asse-Ternat G12 C U12B - Benjamins 1e jaar    
 Competitie zon. 17/03/19 09:00 BC Machelen-Diegem G10 A U10A - Microben 2e jaar    
 Competitie zat. 16/03/19 20:30 2e Landelijke Heren B BBC Scheldejeugd Temse HSE A    
 Competitie zat. 16/03/19 17:00 Dino Brussels G12 A U12A - Benjamins 2e jaar    
 Competitie zat. 16/03/19 16:00 2de Prov.Heren B Thor Tervuren HSE A    
 Competitie zat. 16/03/19 14:00 U18 - Kadetten Jgns Dino Brussels J18 A    
 Competitie zat. 16/03/19 12:00 U19 - Kadetten Meisjes Landelijk B.C. Blue Stars Brugge M19 A    
 Competitie zat. 16/03/19 10:00 U14 - Pup.Landelijk BasKet Tongeren G14 A    
 Competitie zon. 10/03/19 10:00 De Rode Leeuwen J18 A U18 - Kadetten Jgns    
 Competitie zat. 09/03/19 20:30 Sobabee Zwijndrecht HSE A 2e Landelijke Heren B    
 Competitie zat. 09/03/19 19:00 BC Grimbergen HSE A 2de Prov.Heren B    
 Competitie zat. 09/03/19 19:00 BC Grimbergen DSE B 1ste Prov. Dames    

Volgende wedstrijden

 Beker v Vl.Brabant zat. 23/03/19 14:30 BC Grimbergen J18 A U18 - Kadetten Jgns    
 Competitie zat. 23/03/19 15:00 U16 - Miniemen Jgns BC Asse-Ternat J16 B    
 Competitie zon. 24/03/19 10:00 GSG Aarschot G12 B U12B - Benjamins 1e jaar    
 Competitie zon. 24/03/19 12:00 GSG Aarschot J18 B U18 - Kadetten Jgns    
 Competitie zon. 24/03/19 13:30 BC Asse-Ternat DSE A 1ste Prov. Dames    
 Competitie zat. 30/03/19 10:00 U10A - Microben 2e jaar 2B|SAFE Tienen G10 A    
 Competitie zat. 30/03/19 10:00 U12A - Benjamins 2e jaar BC Grimbergen G12 B    
 Competitie zat. 30/03/19 14:00 U14 - Pup.Gewestelijk BC Machelen-Diegem G14 A    
 Competitie zat. 30/03/19 15:00 Bree Basket G14 A U14 - Pup.Landelijk    
 Competitie zat. 30/03/19 20:30 Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A 2e Landelijke Heren B    
 Competitie zon. 31/03/19 10:00 DBC Duopaint Osiris Aalst M19 A U19 - Kadetten Meisjes Landelijk    
 Competitie zon. 31/03/19 13:00 Notre Dame Leuven G10 A U10B - Microben 1e jaar    
 Competitie zon. 31/03/19 14:00 Black Devils Vorst HSE B 2de Prov.Heren B    
 Competitie zon. 31/03/19 15:00 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs J16 A U16 - Miniemen Jgns    
 Competitie zon. 31/03/19 15:00 BC Opwijk G12 B U12B - Benjamins 1e jaar    

Legende


Competitie Competitie
Beker v BelgiŽ Beker v BelgiŽ
Beker v Vlaanderen Beker v Vlaanderen
Beker v Vl.Brabant Beker v Vl.Brabant
Vriendschappelijk Vriendschappelijk
Tornooi Tornooi
verslag Verslag aanwezig