Check ook regelmatig basketbalvlaanderen.be voor wedstrijdupdates en meer basketnieuws

Prikbord

Volgende wedstrijden

 Competitie zat. 27/10/18 10:00 U14 - Pup.Landelijk Stevoort BBC G14 A    
 Competitie zat. 27/10/18 12:00 U19 - Kadetten Meisjes Landelijk DBC Houthalen M19 A    
 Competitie zat. 27/10/18 14:00 U10A - Microben 2e jaar Stella Artois Leuven Bears G10 C    
 Competitie zat. 27/10/18 20:00 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club DSE A 1ste Prov. Dames    
 Competitie zon. 28/10/18 09:30 BBC Haacht J16 A U16 - Miniemen Jgns    
 Competitie don. 01/11/18 20:00 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club HSE A 2de Prov.Heren B    
 Competitie zat. 03/11/18 09:15 KYD Kortenberg Young Devils G12 A U12A - Benjamins 2e jaar    
 Competitie zat. 03/11/18 10:00 U14 - Pup.Landelijk Red Vic Wilrijk G14 A    
 Competitie zat. 03/11/18 12:00 U10B - Microben 1e jaar Toyota Wouters Diest G10 A    
 Competitie zat. 03/11/18 12:00 U19 - Kadetten Meisjes Landelijk BBC Sint-Katelijne-Waver M19 A    
 Competitie zat. 03/11/18 14:00 U18 - Kadetten Jgns Stella Artois Leuven Bears J18 C    
 Competitie zat. 03/11/18 15:00 Lubbeek B-Ball-Stars G12 A U12B - Benjamins 1e jaar    

Nieuws

Trainingsuren 2018 - 2019

 

PLOEG COACH 1e TRAINING 2e TRAINING

U8 - Peanuts

2011-2013

Kaat & Tessa Woensdag 16u30-17u30 Vrijdag 16u30-17u30

U10 - Microben B (1ste jaars)

2010-2011 

Eef Aerts Woensdag 17u30-19u00 Vrijdag 16u30-18u00

U10 - Microben A (2de jaars)

2009-2010

Jeroen Vanderhoydonck & Hafid El Baghdadi Dinsdag 17u30-19u00 Vrijdag 16u30-18u00
U12 - Benjamins B (1ste jaars) Kim Weckx Woensdag 17u30-19u00 Vrijdag 18u00-19u30
U12 - Benjamins A (2de jaars) Sven Demessemaekers Woensdag 17u30-19u00 Vrijdag 17u30-19u00
U14 Provinciaal Laura Swinnen Woensdag 19u00-20u30 Vrijdag 18u00-19u30
U14 Landelijk Philip Bogaerts Dinsdag 17u30-19u00 Vrijdag 19u30-21u00
U16 - Miniemen Jongens Sven Demessemaekers Woensdag 19u00-20u30 Vrijdag 19u00-20u30
U19 - Landelijke Kadetten Meisjes Christoff Janssens Dinsdag 19u00-20u30 Vrijdag 19u30-21u00
U18 - Kadetten Jongens Lennert Van Dyck Dinsdag 17u30-19u00 Woensdag 19u00-20u30
P2 Heren Lennert Van Dyck Dinsdag 19u00-20u30 Vrijdag 21u00-22u30
P1 Dames John Van Crombruggen Dinsdag 19u30-21u00 Vrijdag 21u00-22u30
L2 Heren Christoff Janssens + Jurgen Rummens (scouting) Dinsdag 20u30-22u00 Donderdag 20u00-21u30
Choufkes Eef Aerts Donderdag 21u30-23u00  
 
Gepost op 10 | 0 reacties: Reageer

Reacties

Nog geen reacties

Reageer

meer nieuwsberichten