De kick-off voor onze wafelverkoop is gegeven. Bestellen kan via de inschrijvingsbox in cafetaria.

Prikbord

Volgende wedstrijden

 Competitie zon. 18/11/18 14:00 Jets Basket Zaventem J16 A U16 - Miniemen Jgns    
 Competitie zat. 24/11/18 10:00 U12A - Benjamins 2e jaar Stella Artois Leuven Bears G12 C    
 Competitie zat. 24/11/18 12:00 U12B - Benjamins 1e jaar Stella Artois Leuven Bears G12 A    
 Competitie zat. 24/11/18 13:30 Bct Overijse J16 A U16 - Miniemen Jgns    
 Competitie zat. 24/11/18 14:00 U14 - Pup.Gewestelijk Stella Artois Leuven Bears G14 D    
 Competitie zat. 24/11/18 15:30 Bct Overijse J18 A U18 - Kadetten Jgns    
 Competitie zat. 24/11/18 20:45 BBC Scheldejeugd Temse HSE A 2e Landelijke Heren B    
 Competitie zon. 25/11/18 16:00 Thor Tervuren HSE A 2de Prov.Heren B    
 Competitie zat. 01/12/18 16:00 2de Prov.Heren B Black Devils Vorst HSE B    
 Competitie zat. 01/12/18 18:15 1ste Prov. Dames BC Asse-Ternat DSE A    
 Competitie zat. 01/12/18 20:30 2e Landelijke Heren B Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A    
 Competitie vrij. 07/12/18 20:45 BC Guco Lier Vzw HSE B 2e Landelijke Heren B    

Nieuws

Trainingsuren 2018 - 2019

 

PLOEG COACH 1e TRAINING 2e TRAINING

U8 - Peanuts

2011-2013

Kaat & Tessa Woensdag 16u30-17u30 Vrijdag 16u30-17u30

U10 - Microben B (1ste jaars)

2010-2011 

Eef Aerts Woensdag 17u30-19u00 Vrijdag 16u30-18u00

U10 - Microben A (2de jaars)

2009-2010

Jeroen Vanderhoydonck & Hafid El Baghdadi Dinsdag 17u30-19u00 Vrijdag 16u30-18u00
U12 - Benjamins B (1ste jaars) Kim Weckx Woensdag 17u30-19u00 Vrijdag 18u00-19u30
U12 - Benjamins A (2de jaars) Sven Demessemaekers Woensdag 17u30-19u00 Vrijdag 17u30-19u00
U14 Provinciaal Laura Swinnen Woensdag 19u00-20u30 Vrijdag 18u00-19u30
U14 Landelijk Philip Bogaerts Dinsdag 17u30-19u00 Vrijdag 19u30-21u00
U16 - Miniemen Jongens Sven Demessemaekers Woensdag 19u00-20u30 Vrijdag 19u00-20u30
U19 - Landelijke Kadetten Meisjes Christoff Janssens Dinsdag 19u00-20u30 Vrijdag 19u30-21u00
U18 - Kadetten Jongens Lennert Van Dyck Dinsdag 17u30-19u00 Woensdag 19u00-20u30
P2 Heren Lennert Van Dyck Dinsdag 19u00-20u30 Vrijdag 21u00-22u30
P1 Dames John Van Crombruggen Dinsdag 19u30-21u00 Vrijdag 21u00-22u30
L2 Heren Christoff Janssens + Jurgen Rummens (scouting) Dinsdag 20u30-22u00 Donderdag 20u00-21u30
Choufkes Eef Aerts Donderdag 21u30-23u00  
 
Gepost op 10 | 0 reacties: Reageer

Reacties

Nog geen reacties

Reageer

meer nieuwsberichten