Check ook regelmatig basketbalvlaanderen.be voor wedstrijdupdates en meer basketnieuws

Prikbord

Volgende wedstrijden

 Beker v Vlaanderen zat. 29/09/18 00:00 U19 - Kadetten Meisjes Landelijk Notre Dame Leuven M19 A    
 Competitie zat. 29/09/18 09:00 Stella Artois Leuven Bears J18 C U18 - Kadetten Jgns    
 Competitie zat. 29/09/18 18:30 2B|SAFE Tienen HSE B 2de Prov.Heren B    
 Beker v Vlaanderen zon. 30/09/18 11:00 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G14 A U14 - Pup.Landelijk    
 Competitie zon. 30/09/18 11:30 BBC Haacht G12 A U12A - Benjamins 2e jaar    
 Competitie zat. 06/10/18 09:00 Basket Betekom J18 A U18 - Kadetten Jgns    
 Competitie zat. 06/10/18 10:00 U12B - Benjamins 1e jaar 2B|SAFE Tienen G12 A    
 Competitie zat. 06/10/18 11:00 Stella Artois Leuven Bears G10 C U10A - Microben 2e jaar    
 Competitie zat. 06/10/18 12:00 BBC Sint-Katelijne-Waver M19 A U19 - Kadetten Meisjes Landelijk    
 Competitie zat. 06/10/18 12:00 U14 - Pup.Gewestelijk 2B|SAFE Tienen G14 A    
 Competitie zat. 06/10/18 14:00 U16 - Miniemen Jgns Jets Basket Zaventem J16 A    
 Competitie zat. 06/10/18 14:00 Red Vic Wilrijk G14 A U14 - Pup.Landelijk    

Nieuws

Trainingsuren 2018 - 2019

 

PLOEG COACH 1e TRAINING 2e TRAINING

U8 - Peanuts

2011-2013

Kaat & Tessa Woensdag 16u30-17u30 Vrijdag 16u30-17u30

U10 - Microben B (1ste jaars)

2010-2011 

Eef Aerts Woensdag 17u30-19u00 Vrijdag 16u30-18u00

U10 - Microben A (2de jaars)

2009-2010

Jeroen Vanderhoydonck & Hafid El Baghdadi Dinsdag 17u30-19u00 Vrijdag 16u30-18u00
U12 - Benjamins B (1ste jaars) Kim Weckx Woensdag 17u30-19u00 Vrijdag 18u00-19u30
U12 - Benjamins A (2de jaars) Sven Demessemaekers Woensdag 17u30-19u00 Vrijdag 17u30-19u00
U14 Provinciaal Laura Swinnen Woensdag 19u00-20u30 Vrijdag 18u00-19u30
U14 Landelijk Philip Bogaerts Dinsdag 17u30-19u00 Vrijdag 19u30-21u00
U16 - Miniemen Jongens Sven Demessemaekers Woensdag 19u00-20u30 Vrijdag 19u00-20u30
U19 - Landelijke Kadetten Meisjes Christoff Janssens Dinsdag 19u00-20u30 Vrijdag 19u30-21u00
U18 - Kadetten Jongens Lennert Van Dyck Dinsdag 17u30-19u00 Woensdag 19u00-20u30
P2 Heren Lennert Van Dyck Dinsdag 19u00-20u30 Vrijdag 21u00-22u30
P1 Dames John Van Crombruggen Dinsdag 19u30-21u00 Vrijdag 21u00-22u30
L2 Heren Christoff Janssens + Jurgen Rummens (scouting) Dinsdag 20u30-22u00 Donderdag 20u00-21u30
Choufkes Eef Aerts Donderdag 21u30-23u00  
 
Gepost op 10 | 0 reacties: Reageer

Reacties

Nog geen reacties

Reageer

meer nieuwsberichten