Zaterdag 11/11/2017 - 50 jaar CLEM - hou deze datum zeker vrij !

Prikbord

Volgende wedstrijden

 Competitie zat. 23/09/17 10:00 U16 - Miniemen meisjes Landelijk KBBC Upkot Sparta Laarne M16 A    
 Competitie zat. 23/09/17 14:00 U14 - Pup.Gemengd 2B|SAFE Tienen G14 A    
 Competitie zat. 23/09/17 16:00 U18 - Kadetten Jgns L.S.V. Basket Landen J18 A    
 Competitie zat. 23/09/17 18:15 1ste Prov. Dames BBC Haacht DSE A    
 Competitie zat. 23/09/17 20:30 2e Landelijke Heren B Nieuwerkerken HSE A    
 Competitie zon. 24/09/17 12:30 Toyota Wouters Diest G12 A U12B - Benjamins 1e jaar    
 Competitie zat. 30/09/17 10:00 U10A - Microben 2e jaar GSG Aarschot G10 B    
 Competitie zat. 30/09/17 10:00 U12A - Benjamins 2e jaar Stella Artois Leuven Bears G12 A    
 Competitie zat. 30/09/17 10:45 Dynamo Bertem J16 A U16 - Miniemen Jgns    
 Competitie zat. 30/09/17 12:00 U10B - Microben 1e jaar GSG Aarschot G10 A    
 Competitie zat. 30/09/17 12:00 U12B - Benjamins 1e jaar GSG Aarschot G12 B    
 Competitie zat. 30/09/17 12:40 BBC Wildcats Gavere M16 A U16 - Miniemen meisjes Landelijk    

Nieuws

Trainingsuren 2017 - 2018

 

PLOEG COACH 1e TRAINING 2e TRAINING

U8 - Peanuts

2010-2012

Lore, Noor & Kaat Woensdag 16u30-17u30 Vrijdag 16u30-17u30

U10 - Microben B

2008-2009 

Lore Cloots & Laura Swinnen Woensdag 17u30-19u00 Vrijdag 16u30-17u30

U10 - Microben A

2008-2009

Eef Aerts Woensdag 17u30-19u00 Vrijdag 16u30-17u30
U12 - Benjamins B Marc Ausloos Woensdag 17u30-19u00 Vrijdag 17u30-19u00
U12 - Benjamins A Lennert Van Dyck Dinsdag 17u30-19u00 Vrijdag 17u30-19u00
U14 - Gemengd Sven Demessemaekers & Jeff De Graef Dinsdag 17u30-19u00 Vrijdag 17u30-19u00
U16 - Miniemen Jongens Sven Demessemaekers Woensdag 19u00-20u30 Vrijdag 19u00-20u30
U16 - Miniemen Meisjes Philip Bogaerts Dinsdag 17u30-19u00 Vrijdag 19u00-21u00
U18 - Kadetten Jongens Kim Weckx Dinsdag 19u00-20u30 Vrijdag 19u00-20u30
P2 Heren Lennert Van Dyck Dinsdag 19u00-20u30 Woensdag 19u00-20u30
P1 Dames Kim Weckx Dinsdag 19u00-20u30 Vrijdag 20u30-22u00
L2 Heren Christoff Janssens + Jurgen Rummens (scouting) Dinsdag 20u30-22u00 Donderdag 20u00-21u30
Choufkes Eef Aerts Donderdag 21u30-23u00  
Team Kim Eef Aerts Vrijdag 21u00-22u00  
 
Gepost op 10 | 0 reacties: Reageer
meer nieuwsberichten