Prikbord

Volgende wedstrijden

 Competitie zon. 25/09/16 11:00 U12A - Benjamins 2e jaar Lubbeek B-Ball-Stars G12 A    
 Competitie zon. 25/09/16 11:00 GSG Aarschot G10 A U10A - Microben 2e jaar    
 Competitie zon. 25/09/16 14:30 Stella Artois Leuven Bears HSE C 1de Prov. Heren    
 Competitie zon. 25/09/16 15:30 Basket Zonhoven M19 A U19 - Dames Landelijk    
 Competitie zat. 01/10/16 09:00 A&T Group Basket Betekom G12 A U12A - Benjamins 2e jaar    
 Competitie zat. 01/10/16 10:00 L:S:V: Basket Landen J16 A U16 - Miniemen Jgns    
 Competitie zat. 01/10/16 14:00 U16 - Miniemen meisjes Grensoverschr BBC Croonen Lommel M16 A    
 Competitie zat. 01/10/16 15:00 Stella Artois Leuven Bears G14 C U14 - Pup.Gemengd    
 Competitie zat. 01/10/16 16:00 U18 - Kadetten Jgns Toyota Wouters Diest J18 A    
 Competitie zat. 01/10/16 16:30 BC Grimbergen G10 C U10B - Microben 1e jaar    
 Competitie zat. 01/10/16 18:15 1ste Prov. Dames Lubbeek B-Ball-Stars DSE A    
 Competitie zat. 01/10/16 20:00 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club HSE B 3de Prov.Heren B    

Volgend event: 16/10/2016

EETDAG CLEM

Nieuws

MOSSELDAG CLEM

Op 16 oktober gaat onze traditionele Mosseldag door in

DEN CAYBERG te KEIBERG.

ADRES: Lobbensestraat 93B, 3271 Zichem (Keiberg)  

Meer Info op onze AFFICHE 

Inschrijven kan via clem.evenementen@hotmail.com; 

Gepost op 15 September | 0 reacties: Reageer

Trainingsuren 2016 -2017

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
   
PLOEG COACH 1e TRAINING 2e TRAINING
U8 - Premicroben Kaat,Lore,Noor en Christophe Woensdag 16u30-17u30 Vrijdag 16u30 – 17u30
U10 – B   Microben 1 Sofie Jaspers Maandag 17u00-18u30 Woensdag 17u30-18u30
U10 – A Microben 2 Joren Gutschoven Woensdag 17u30-19u00 Vrijdag         16u30 – 17u30
U12 - B Benjamins 1 Alexander Bruyninckx Dinsdag 17u30-19u00 Vrijdag 16u30-17u45
U12 - A Benjamins 2 Sven Demessemaekers Dinsdag 17u30-19u00 Vrijdag 17u45-19u00
U14 - Gemengd   Lennert Van Dyck Woensdag 19u00-20u30 Vrijdag 19u00-20u30
U16 - Miniemen Jongens Marc Ausloos Woensdag 17u30-19u00 Vrijdag 17u30-19u00
U16 - Miniemen Meisjes Philip Bogaerts Dinsdag 17u30-19u00 Vrijdag 19u00-20u30
U18 - Kadetten Jongens Kim Weckx Dinsdag 19u00-20u30 Vrijdag 19u00-20u30
U19 L - Kadetten meisjes Robbie Van Baelen Woensdag 18u30-20u00 Vrijdag 17u30-19u00
Choufkes Eef Aerts Donderdag 21u30-23u00   

Gepost op 10 | 1 reactie: Reageer
meer nieuwsberichten